Sony | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD | MRW-G1
- TootjadSony
- Mudel: MRWG1BB.SYM
- Saadavus: 1
-
139€
Sony | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD | MRW-G1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.159 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Net weight | 0.101 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3927 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD |
| Producer product name | MRW-G1 |
| Tare weight (kg) | 0.058 kg |
| Toote värv | Black |
| USB versioon | USB 3.1 USB-C |
| Volume (m3) | 0.00044 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony memory card reader cfexpress type bxqd mrw-g1, mrwg1bbsym, sony, malukaardid

